Drugie posiedzenie Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Tucholskiego

6 lutego już drugi raz w tym roku spotkała się Rada Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Tucholskiego. Na roboczym spotkaniu przyjęto zmieniony regulamin pracy oraz plan działań na rok 2018.

W tej kadencji jednym z celów stawianych sobie przez Radę będzie zwiększenie wiedzy organizacji pozarządowych o Radzie, realizowane poprzez ściślejszą współpracę z przedstawicielami organizacji w różnych gremiach, takich jak Sejmik Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Komitet Sterująco-Monitorujący Fundusz Inicjatyw Obywatelskich czy Komitet Sterujący ORSG Powiatu Tucholskiego. Planowane są wyjazdowe posiedzenia Rady, by nawiązać lepszy Kontakt z organizacjami w poszczególnych gminach, jak też kolejna edycja pikniku pozarządowego – tym razem w Śliwicach, 13 czerwca br.

Więcej informacji o Powiatowej Radzie Pożytku Publicznego można uzyskać bezpośrednio od jej przewodniczącej, Felicyty Król-Pawelskiej, pod numerem telefonu 669 554 409.

Skład Rady Działałalności Pożytku Publicznego Powiatu Tucholskiego II kadencji wraz z danymi kontaktowymi:

z ramienia organizacji pozarządowych :

• Przewodnicząca RDPP Felicyta Król-Pawelska, tel. 669 554 409, e-mail fela8@gazeta.pl,
  • Wiceprzewodniczący RDPP Artur Pruszak, tel. 794 067 767, e-mail arturo_97@o2.pl,
  • Teresa Cherek –Kanabaj, e-mail lgd@borytucholskie.pl,
  • Jan Bonk, e-mail janbonk1@wp.pl,
  • Małgorzata Górecka, e-mail kgwzalesie-okiersk@wp.pl,
  • Edyta Hoppe, hoppeedyta@interia.pl.

z ramienia Rady Powiatu Tucholskiego:

• Halina Janowska-Giłka, e-mail biuro@luczniczka.com,
  • Dorota Gromowska, e-mail dorota-gromowska@wp.pl,
  • Justyna Wilkiewicz, e-mail promocja@cekcyn.pl.

z ramienia Zarządu Powiatui:

• Sekretarz RDPP Karol Gutsze, tel. 52 55 90 743, e-mail karol_gutsze@tuchola.pl,
  • Anna Toby, e-mail atoby@wp.pl,
  • Katarzyna Puczyńska, e-mail edukacja@tuchola.pl.

Maile do RDPP Powiatu Tucholskiego mozna kierować także na adres promocja@tuchola.pl