Dzieci z powiatu tucholskiego z wizytą na Pałukach - podziękowania

31 października Starosta Tucholski Michał Mróz oraz Kierownik PCPR w Tucholi Anna Toby przekazali na ręce Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich w Pakości podziękowania.

Dziękowali oni za dary rzeczowe dla rodzin poszkodowanych w nawałnicy oraz za pomoc w organizacji  projektu pt. „Działania ukierunkowane na poszerzanie wiedzy i zainteresowań dzieci i młodzieży w wieku Od 6 do 19 lat” realizowanego przez Stowarzyszenie „Jak w Rodzinie”. Finansowanie projektu w kwocie  ponad  9,5 tys. zł zapewnił Urząd Marszałkowski w Toruniu, a za wkład własny w kwocie prawie 2,5 tys. zł dziękujemy Przedsiębiorstwu Komunalnemu w Tucholi i Komitetowi Społecznemu „Solidarni z Poszkodowanym”. Bardzo dziękujemy także wolontariuszom, animatorom i osobom wspierającym. Dzięki Państwu nasze dzieci i młodzież mogły poszerzyć swoją wiedzę i dobrze się bawić.