Imieniny:
10.08.2018

GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE

19 sierpnia odbędzie się w Tucholi XIV rajd rowerowy dla fanów kolarstwa! Ciekawie poprowadzona trasa o dystansie ok. 124 km została poprowadzona przez Tucholski i Wdecki Park Krajobrazowy.

W tle rowerowych zmagań z urokami krajobrazu rozegra się także pasjonująca walka o nagrody, bowiem na zdobywcę największej ilości punktów w Klasyfikacji Generalnej Cyklu czeka sprzęt sportowo-turystyczny o wartości 3,5 tys. zł! W odróżnieniu jednak od zwykłych zawodów, o główne wygrane niekoniecznie będą rywalizować najszybsi Uczestnicy, a raczej ci, którym ta zabawa najbardziej przypadnie do gustu i… sprawi najwięcej frajdy :) Atrakcyjnych nagród, upominków i wyróżnień będzie oczywiście dużo więcej, a ich łączna pula przekroczy 30 tys. zł!

Wydarzenie rozgrywane jest pod Honorowym Patronatem Ministra Sportu i Turystyki i Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Opis trasy, harmonogram dnia, mapę oraz garść przydatnych informacji można znaleźć na podstronie wydarzenia: http://rajdydlafrajdy.pl/edycja-2018/kujawsko-pomorskie lub https://www.facebook.com/events/1118050585018520,  a także w naszym Strava-Klubie: www.strava.com/clubs/287421/group_events/363619 (chętni znajdą tam ślad trasy do pobrania).


Informację Funcaji ERBEKA wprowadził WRLiFE