Imieniny:
28.11.2017

Inwestycje Powiatu Tucholskiego w wiedzę

Wyposażenie warsztatów i pracowni, organizacja dodatkowych zajęć, praktyk i staży albo kursy dokształcające dla nauczycieli – to przykłady dofinansowanych ze środków europejskich działań w Powiecie Tucholskim.

"Nauka = zawód = praca - Podniesienie kompetencji, realizacja staży i praktyk dla uczniów kształcenia zawodowego" to projekt dla 159 osób dofinansowany kwotą 362 566,43 zł, którego celem jest poprawa jakości kształcenia zawodowego w szkołach zawodowych Powiatu Tucholskiego. Jego realizacja rozpocznie się w najbliższym czasie, gdyż właśnie rozstrzygnięty został konkurs ogłoszony przez Urząd Marszałkowski w Toruniu.

Szkoła Zawodowców” to z kolei realizowany już w tej chwili projekt skierowany do uczniów techników, w którym uczestniczy Zespół Szkół Licealnych i Technicznych.

Więcej informacji o konkursach i projektach, dzięki którym ustawicznie poprawia się jakość szkolnictwa w Powiecie Tucholskim oraz atrakcyjność szkół w naszym powiecie znaleźć można na stronach Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu. 

Wydział Rozwoju LiFE