Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w minisiatkówce dziewcząt 2017

W poniedziałek 11 grudnia w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Tucholi odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego w mini piłce siatkowej dziewcząt. Organizatorem zawodów przy współpracy z Powiatem Tucholskim była Szkoła Podstawowa nr 3 w Tucholi.

W turnieju wzięły udział reprezentacje: Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. płk. Józefa Wryczy w Tucholi, Szkoły Podstawowej w Cekcynie, Szkoły Podstawowej w Legbądzie oraz  Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Tucholi.

Mistrzem Powiatu zostały reprezentantki z tucholskiej jedynki, na drugim miejscu uplasowały się uczennice z tucholskiej trójki, dziewczęta z Cekcyna zajęły III miejsce, a drużyna z Legbąda miejsce IV.

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale, które wręczyła Danuta Wytrążek Z-ca Naczelnika Wydziału Edukacji, Zdrowia i Sportu Starostwa Powiatowego w Tucholi.

Opiekę nad uczestnikami sprawowali: Monika Mikulska, Andrzej Tyda, Ewa Domian, Tomasz Borkowski, Patrycja Dębicka