19.01.2018

MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ - LICEALIADA

17 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych im. Ziemi Tucholskiej w Tucholi odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w halowej piłce nożnej w kategorii chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Głównym organizatorem zawodów był nauczyciel Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych Pan Henryk Zielinski, przy współudziale Starostwa Powiatowego w Tucholi.

Zawody odbyły się w ramach LICEALIADY  SZKOLNYCH IGRZYSK  SPORTOWYCH POWIATU TUCHOLSKIEGO.

Do rozgrywek stawiło się pięć drużyn. Mistrzem Powiatu została drużyna  z Technikum Leśnego w Tucholi.

Wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

I miejsce – Technikum Leśne w Tucholi

II miejsce – Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi

III miejsce – Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi

IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Śliwicach

V miejsce – Zespól Szkół Ogólnokształcących w Tucholi

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale ufundowane przez Powiat Tucholski, które wręczył  Jerzy Kowalik Członek Zarządu Powiatu Tucholskiego.

Dziękujemy trenerom za przygotowanie młodzieży, a organizatorom za organizację turnieju. Wszystkim zawodnikom gratulujemy, dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Tekst: Wydział Edukacji, Zdrowia i Sportu

Fot.: Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi