18.12.2017

Mistrzostwa Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Tucholskiego w Kręgle Klasyczne 2017

14 grudnia 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tucholskiego szkół ponadgimnazjalnych w kręgle klasyczne.

W turnieju wzięły udział reprezentacje szkół z Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych,  Technikum Leśnego, Tucholskiej Szkoły Realnej, Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych i Zespołu Szkół Ogólnokształcących.

Mistrzem Powiatu została drużyna Zespołu Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi.

Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i medale, które wręczył Jerzy Kowalik Członek Zarządu Powiatu Tucholskiego, do gartulacji dołączyli się organizatorzy turnieju oraz opiekunowie Maria Wojtas, Marek Wojtas oraz Henryk Zieliński.

Wyniki turnieju:

I miejsce – Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Tucholi

II miejsce – Zespół Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi

III miejsce – Technikum Leśne w Tucholi

IV miejsce – Zespół Szkół Ogólnokształcących w Tucholi

V miejsce - Tucholska Szkoła Realna w Tucholi

W trakcie turnieju wyłoniono także najlepsze zawodniczki:

I miejsce - Aleksandra Metlicka ZSLiT

II miejsce - Roksana Glazik ZSO

III miejsce  -Daria Klunder ZSLiA

i najlepszych zawodników:

I miejsce - Aleksander Kulesza ZSLiT

II miejsce - Dawid Wielgosz ZSLiT

III miejsce -Piotr Nowotnik TSR

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów.

Wydział Edukacji, Zdrowia i Sportu