XX Powiatowe Szkolne Igrzyska Sportowo - Rekreacyjne

31 maja 2019 r. już po raz dwudziesty młodzież szkolna Powiatu Tucholskiego spotka się na niwie szlachetnej, sportowej rywalizacji. Ta największa powiatowa impreza sportowo-rekreacyjna z udziałem ok. 700 osób jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu każdej z uczestniczących szkół.

Uczniowie rywalizować będą w kilkunastu konkurencjach m.in. na stadionie OSiR-u, boiskach Orlik przy ulicy Pocztowej i Piastowskiej czy też na kręgielni. W Igrzyskach udział wezmą przedstawiciele gmin: Cekcyn, Gostycyn, Kęsowo, Lubiewo, Śliwice, Tuchola, reprezentacja Gimnazjum Powiatowego w Tucholi oraz uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego.

Medale, puchary i nagrody rzeczowe pomagają w podniesieniu motywacji do wysiłku, jednak dobra zabawa i zasada fair play zawsze stawiana jest na pierwszym miejscu.

Organizatorami Igrzysk są Starostwo Powiatowe w Tucholi i Ośrodek Sportu i Rekreacji
w Tucholi.

LOSOWANIE DRUŻYN NA XX POWIATOWE  SZKOLNE IGRZYSKA SPORTOWO – REKREACYJNE