Imieniny:
31.03.2017

Zapraszamy do bezpłatnej promocji wydarzeń w ramach INAUGURACJI SEZONU TURYSTYCZNEGO 2017

Regionalna INAUGURACJA SEZONU TURYSTYCZNEGO 2017 odbędzie się od 29 kwietnia do 7 maja 2017 r. Zapraszamy do bezpłatnego zgłaszania Państwa wydarzeń odbywających się w tym terminie do wspólnej akcji promocyjnej.

Wydarzenia wpisujące się w koordynowaną przez Kujawsko-Pomorską Organizację Turystyczną INAUGURACJĘ SEZONU TURYSTYCZNEGO 2017, tj. odbywające się od 29 kwietnia do 7 maja 2017 r.  można zgłaszać poprzez formularze:

- wydarzenia otwarte: https://goo.gl/forms/lvRRf5n3EidpQAVg1

- wydarzenia na zapisy: https://goo.gl/forms/X5juoD54nVUt1Xu73  

Ze względu na dużą ilość imprez zapisy prowadzone będą bezpośrednio u organizatorów (bez pośrednictwa biura K-POT), poprzez link ze strony INAUGURACJI inauguracja.kujawsko-pomorskie.travel

Czekamy na Państwa zgłoszenia do 7 kwietnia (piątek).

Wzorem ubiegłego roku Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zaplanowała krótką, ale intensywną kampanię (media społecznościowe, rozgłośnie radiowe), która rozpocznie się w połowie kwietnia. Dlatego bardzo prosimy o przestrzeganie terminu nadsyłania zgłoszeń, by umożliwić należyte przygotowanie promocji wydarzeń. Znajdą się one na specjalnej podstronie turystycznej naszego regionalu inauguracja.kujawsko-pomorskie.travel

Powiat Tucholski jest członkiem Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej, dzięki czemu Państwa udział w akcji promocyjnej jest całkowicie bezpłatny.

Wydział Rozwoju LiFE