16.05.2019

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w XXII edycji konkursu WIKTORIA – Znak Jakości Przedsiębiorców

Organizatorem jest Fundacja WIP WARTO IM POMÓC, która oprócz konkursu WIKTORIA promującego etykę i rzetelne wykonywanie działalności gospodarczej prowadzi także fundusz pomocy osobom niepełnosprawnym rozpoczynającym działalność gospodarczą oraz projekt Polska od Kuchni upowszechniający zasady zdrowego stylu życia.

W tym roku już po raz 22. elitarna grupa przedsiębiorców zostanie uhonorowana prestiżową nagrodą WIKTORII –Znak Jakości Przedsiębiorców. Kapituła ogólnopolskiego Konkursu nagrodzi te podmioty gospodarcze, które w wybitny sposób przyczyniają się do popularyzacji rzetelnego prowadzenia działalności gospodarczej. XXII edycja ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców będzie znakomitą okazją dla wielu firm, aby znaleźć się w gronie najlepszych polskich przedsiębiorstw. Statuetki będą przyznane są w 15. kategoriach. Tegoroczne nagrody WIKTORII zostaną wręczone podczas Wielkiej Gali, która będzie miała miejsce w dniu 26 października 2019 roku w Warszawie, w Airport Hotel Okęcie.

Konkurs objęty jest patronatem honorowym Związku Powiatów Polskich.

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w konkursie zapraszamy do kontaktu z Wydziałem Rozwoju Lokalnego i Funduszy Europejskich Starostwa powiatowego w Tucholi, tel. 52 55 90 738 mail promocja@tuchola.pl

Na podstawie informacji ZPP WRLiFE